Zmeny nie len v grafike

Blog prešiel maličkou grafickou úpravou. Či väčšou?

Novinky

Skúškové obdobie prinieslo okrem narýchlo nadobudnutých a stratených vedomostí aj iné ovocie, z ktorého mám, paradoxne, väčšiu radosť ako zo zo známok. Predovšetkým sa mi roztrhlo pomyselné vrece s pripravovanými poviedkami, kde sú minimálne dve už v štádiu rozpísania a ďalšie už ležia v hlave, pripravené preraziť von. Okrem iného mi do blogu pribudlo zopár nových článkov, zopár hodnotení a, čo je najhlavnejšie, dnes som nahodil nový dizajn.

No to ma po*er...

Že? ŽE?! Istotne mi dáte za pravdu, ak poviem, že tento dizajn je určite podarenejší, než bol predchádzajúci: starý dizajn

Aby som vám ale nevnucoval iba môj názor, prikladám sem anketu, v ktorej sa môžte vyjadriť k vynovenému vzhľadu.

Ešte niečo

Ako som pred nedávnom spomínal v článkuhttp://www.jocho.sk/22/nove-crepiny - prihlásil som sa do súťaže Cena Fantázie 2010, ktorá ponúka mladým autorom priestor realizovať sa v žánroch fantasy, sci-fi a od minulého roka aj horor. Túto príležitosť som sa rozhodol využiť a prihlásil som do súťaže poviedku s názvom... nie, neprezradím. Na diela autorov sa vzťahuje informačné embargo, preto všetkých tých, ktorým som dával poviedku na posúdenie, úpenlivo prosím, aby jej názov nikde nezverejňovali. Výsledky budú vyhlásené začiatkom septembra, kde dúfam, že skončím aspoň v hornej polovici. Nakoniec, kto by nechcel, však? :)

Všetkým pekný deň a slnko do chrbta :)

aktulizácia 27.9.2010

Súčasťou aktualizácií blogu je aj plynulý prechod na objektové jadro, čo sa navonok síce nepreukáže takmer nijako, avšak administrácia článkov je pre mňa takto omnoho jednoduchšia. A navyše, s dneškom som zaviedol stránkovanie, takže Vás už na stránke neprekvapí pätnásť článkov a dvesto noviniek, ale iba posledné pridané texty, čo určite prispeje k sprehľadneniu :)

Marek J. Kolcun
Hore